مشاوره تحصیلی تلفنی سپید

مشاوره تحصیلی سپید یکی از قدیمی ترین و پر سابقه ترین مراکز مشاوره تحصیلی تلفنی در کشور می باشد که همواره فعالیت های گسترده ای را در کشور در زمینه تحصیلی ارائه می دهد. از جمله فعالیت های این مرکز می توان به مشاوره تحصیلی دانشگاه سراسری ، مشاوره تحصیلی آزمون های وزارت بهداشت ، مشاوره تحصیلی مدارس کشور ، مشاوره تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی ، دانشگاه پیام نور و غیره اشاره نمود. دانشگاه های سراسری از دیرباز بدلیل سطح علمی بالا و رایگان بودن سیستم آموزشی طرفتداران زیادی را داشته اند که بسیاری خواهان ورود به این دانشگاه ها می باشند و از این روز نیاز به یک مشاوره تحصیلی کارامد برای رسیدن به هدف حس می گردد.

رشته های پیراپزشکی وزارت بهداشت دارای طرفداران بسیار زیادی در سطح کشور می باشند که همواره بدلیل داشتن موقعیت شغلی مناسب نسبت به بقیه رشته ها هر ساله تعداد زیادی از داوطلبان را به سوی خود جلب می کنند.

خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سپید در زمینه مدارس کشور

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سپید با در دست داشتن اطلاعات کامل و جامع در زمینه مدارس تحصیلی کشور مانند مدارس تیزهوشان ( azmoon.medu.ir ) ، مدارس نمونه دولتی ، مدارس شاهد و بقیه مدارس کشور می تواند مشاوره تحصیلی بسیار دقیقی را در انتخاب مدرسه مناسب و قبولی در آزمون های ورودی مدارس ارائه دهد. داوطلبان عزیزی که نیاز به مشاوره تحصیلی تلفنی برای ورود به آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی دارند می توانند از خدمات مشاوره تحصیلی سپید استفاده نمایند.

همچنین دانش آموزان و داوطلبان ورود به رشته های پزکش یو پیراپزشکی کنکور سراسری می توانند از خدمات برنامه ریزی و مشاوره مرکز صبح سپید برای داشتن بیشترین بازدهی استفاده نمایند. با توجه به اینکه یافتن یک مشاور تحصیلی خوب در کشور سخت می باشد مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سپید بنیانگذاری گردد تا در هیچ هموطنی در هیچ نقطه از کشورمان بدلیل نداشتن اطلاعات ناقص از شانس تحصیل در رشته خوب و مناسب محروم نگردد.

داوطلبان برای ارتباط با مشاوره تحصیلی سپید می توانند همه روزه از ساعت 8-24 از طریق شماره 9099071375 یا از طریق سایت مرکز سپید در ارتباط باشند.

 

amlak-sarmaye.ir/معرفی-مشاوره-تحصیلی-تلفنی-سپید/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *